Oto nasze godło:
A oto nasz hymn:
Moja ciemna strona już się obudziła.
Choć tego nie chcę, muszę zabijać.
Już mnie do pala przywiązano,
trawę pode mną podpalono.
Moje ciało płonie...
Czuje to doskonale.
O wilczy panie mój,
walczę o swe życie.
O wilczy panie mój,
walczę o swój honor.
O wilczy panie mój,
walczę o życie innych.
O wilczy panie mój,
walczę o życie niewinnych.
Za to że dom mój zniszczyli,
za to że bliskich mi zabili,
zemszczę się!
Zemszczę się!
Za to że dom mój zniszczyli,
za to że bliskich mi zabili,
zemszczę się!
Zemszczę się!
Choć tego nie chcę, muszę zabijać.
Już mnie do pala przywiązano,
trawę pode mną podpalono.
Moje ciało płonie...
Czuje to doskonale.
O wilczy panie mój,
walczę o swe życie.
O wilczy panie mój,
walczę o swój honor.
O wilczy panie mój,
walczę o życie innych.
O wilczy panie mój,
walczę o życie niewinnych.
Za to że dom mój zniszczyli,
za to że bliskich mi zabili,
zemszczę się!
Zemszczę się!
Za to że dom mój zniszczyli,
za to że bliskich mi zabili,
zemszczę się!
Zemszczę się!
A noc będzie mną kierowała,
a noc będzie mną kierowała,
a noc będzie mną kierowała...
By zabić ich!

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz