czwartek, 21 marca 2013

Od Kiiyuko

Szukałam idealnych terenów. Szłam przez gęsty i ciemny las. W pewnym momencie usłyszałam szelest.
-K... Kim jesteś - zapytałam przerażona.
Szelest ucichł. Odetchnęłam. Szłam dalej. Po kilku krokach ujrzałam światło w oddali. Zaczęłam biec. Wyszłam z lasu i okazało się że las znajdował się na górze która zamykała przepiękną krainę. Wszędzie były przepiękne lasy. "Tu będą tereny..." - pomyślałam - "Ale jeszcze nie spotkałam żadnego wilka"...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz