piątek, 22 marca 2013

Od Diego

Gdy byłam małym szczeniaczkiem zobaczyłam dziwne postacie byli to ludzie ,którzy polowali na wilki .Moja matka kazała mi się schować do nory. Ojciec walczył dzielnie matka też, lecz zostali pokonani. Przez 2,6 roku nie widziałam żadnego wilka.Wychowywały nie ciotki. Gdy dorosłam chciałam odejść z tej watahy. Odeszłam. Błąkałam się po lasach i bagnach, aż nagle zobaczyłam czarno-szarego wilka. Spytał się mnie co ja tu robię. Odparłam że szukam watahy, która mnie zaakceptuje. On zaprowadził mnie do samicy alfa- Kiiyuko. Bałam się że mnie nie zaakceptuje lecz byłam w błędzie. Przyjęła mnie do watahy. Byłam bardzo szczęśliwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz