piątek, 22 marca 2013
Od Diego
Gdy byłam małym szczeniaczkiem zobaczyłam dziwne postacie byli to
ludzie ,którzy polowali na wilki .Moja matka kazała mi się schować do
nory. Ojciec walczył dzielnie matka też, lecz zostali pokonani. Przez 2,6
roku nie widziałam żadnego wilka.Wychowywały nie ciotki. Gdy dorosłam
chciałam odejść z tej watahy. Odeszłam. Błąkałam się po lasach i
bagnach, aż nagle zobaczyłam czarno-szarego wilka. Spytał się mnie co ja tu
robię. Odparłam że szukam watahy, która mnie zaakceptuje. On zaprowadził
mnie do samicy alfa- Kiiyuko. Bałam się że mnie nie zaakceptuje lecz
byłam w błędzie. Przyjęła mnie do watahy. Byłam bardzo szczęśliwa.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz