sobota, 23 marca 2013

Od Diego

Byłam bardzo szczęśliwa. Odtąd znalazłam swoje miejsce w watasze. Nagle spostrzegłam jedynego basiora w stadzie Aresa. Leżał zasmucony. Spytałam się go czy nie czuje się samotny. On odpowiedział że nie. Dobrze mu z naszą stadem . Spodobał mi się od pierwszego wejrzenia. "Może moglibyśmy być ze sobą." - pomyślałam. 
<Ares dokończ>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz