Szedłem przez las i rozmyślałem czy kiedyś dołącze do jakiejś watahy. Nagle z krzaków wybiegł jakiś wilk
-Co tutaj robisz-warkną.
-Szukam watahy do której mógłbym
dołączyć.-odpowiedziałem.
-To zmienia postać rzeczy. Czy chciałabyś
dołączyć do mojej watahy. A tak nazywam się Kiiyuko, a jak ty?
-Ja nazywam
się Ares
<Kiiyuko dokończ>
|
|
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz