Szedłem przez las i rozmyślałem czy kiedyś dołączę do jakiejś watahy. Nagle z krzaków wybiegł jakiś wilk
-Co tutaj robisz-warkną.
-Szukam watahy do której mógłbym dołączyć.-odpowiedziałem.
-To zmienia postać rzeczy. Czy chciałabyś dołączyć do mojej watahy. A tak nazywam się Kiiyuko, a jak ty?
-Ja nazywam się Windstream
<Kiiyuko dokończ>
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz