Ares odchodzi!
Powód: Otóż jest to wilk mojej koleżanki (olgaiiza). Chciałyśmy zrobić by nasze watahy były obok siebie, ale u niej jest dokładnie taki sam wilk! (Zobacz TU - KliK!) Z tego powodu na miejsce Ares'a dojdzie nowy wilk (nie wiem dokładnie kiedy).
W związku z tym powstaje zakładka "Odeszli". Jednak Ares'a tam nie będzie. Proszę traktować nową odsłonę Ares'a jak nowego, nieznanego członka.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz