Galeria

Lubisz rysować? Narysowałeś już jakiegoś wilka? Tak?
To podziel się tym!
Jeśli masz jakiś swój rysunek wyślij mi go! Są dwa sposoby:
1. - E-mail. Wyślij mi wiadomość E - Mail, a w załączniku obrazek (w tytule wpisz "MWN Galeria")
2. - Link. Jeśli obrazek wgrałeś na stronę typu ImagineShak wyślij mi na Howrse link!

Kiiyuko:
Rozpruwacz (znajdziesz go na moim blogu o Czarnych)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz